Ochutnajte živé probiotiká Symprove

Ochutnajte živé probiotiká Symprove

Symprove™ sú jediné živé probiotiká na vodnej báze, ktoré sa do čriev dokážu dostaviť v plnej sile a priaznivo pôsobia na trávenie a mikrobióm. Sú určené pre ľudí s tráviacimi ochoreniami ako IBS, IBD či divertikulitída, ako aj s intoleranciami a potravinovými
alergiami.

Nezávislá štúdia University College London z roku 2014 dokázala, že spomedzi bežných druhov probiotík dokáže Symprove™ ako jediné splniť štyri kritériá – dostaviť sa do čriev, prežiť agresívne prostredie žalúdka, pôsobiť priamo v črevách a prosperovať vďaka štyrom kmeňom prospešných baktérií, ktoré sa navzájom podporujú.

Na inTolerant feste budete mať možnosť ochutnať tri príchute Symprove™ – pôvodnú príchuť Originál, Mango & marakuja a Jahoda & malina, ako aj dozvedieť sa viac o jedinečnom zložení a zistiť, čím sa tieto probiotiká odlišujú od bežných prípravkov.

O svoju skúsenosť so Symprove™ sa podelí aj hudobník Majself, ktorý je ambasádorom značky už tri roky. Na inTOLERANTfeste vystúpi s hudobným číslom a zapojí sa do diskusie o živote s Crohnovou chorobou.

Na blogu Symprove nájdete mnoho užitočných informácií o tráviacich ochoreniach, intoleranciách, alergiách a zdravom trávení.