“Buďme k sebe DOBROVOĽNE tolerantní.”

Dobrovoľníci

Chceš sa pýšiť týmto mottom? Tak sa pridaj k nám ako dobrovoľník festivalu! Budeme ťa potrebovať… Určite neodídeš na prázdno, čaká ťa plno zážitkov, super kapiel, veľa dobrého jedla a pitia, nové známosti a mnoho iného… Hľadáme ľudí, ktorí sú tolerantní a sú na rovnakej vlne ako my.

Veríme, že náš festival bude plný šťastných návštevníkov a tak sa môže stať aj práve vďaka tebe. Už len samo o sebe to musí byť super pocit, keď vidíš okolo seba šťastných ľudí. Ale keď si uvedomíš, že toto všetko sa deje práve aj vďaka tebe, tento pocit je ešte mocnejší. Ak neveríš, uveríš, keď to zažiješ s nami! Tak ideš na to?

Zábavu si užiješ už pri chystaní areálu úžasného priestoru Elektrárne, možno sa aj zapotíš, ale však to k tomu patrí, hehe. Tvoj príchod závisí samozrejme od tvojich časových možností avšak rátame s tebou 2.9.2023 (sobota) od 07:00 do nedele 3. 9. 2023 do cca 15:00 (ak sa niektorým z vás bude dať už v piatok, bude to super, časy sú zatiaľ orientačné, všetko si ešte spresníme v e-mailovej komunikácií). A samozrejme v deň príchodu medzi nás musíš mať aspoň 18 rokov. 

Tak neváhaj a kontaktuj nás! Už teraz sa na teba tešíme!
Tak do skorého videnia a dovtedy – Prosím, buďme k sebe tolerantní.

 

Prihlasovanie na inTOLERANTfest:

Prihláste sa teraz. 

Kontakt: katka@in-tolerant.sk

 

Ak sa Vám neozveme do dvoch pracovných dní od vašej registrácie, prosím kontaktujte nás.